Międzynarodowe warsztaty z zakresu kardiochirurgii i kardiologii dziecięcej – Kraków 2-3 czerwca

470 0
Udostępnij
470 0
close-up newborn baby foot in infant incubator

W dniach 2-3 czerwca w Krakowie odbędzie się prestiżowa, międzynarodowa konferencja dot. kardiochirurgii i kardiologii dziecięcej. Doniesienia Kardiologiczne są jednym ze sponsorów medialnych tego wydarzenia.

Banner

Publikujemy zaproszenie prof. Janusza Skalskiego – Kierownika Klinki Kardiochirurgii Dziecięcej USD Kraków-Prokocim.

„Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa zainteresowanych najnowocześniejszymi światowymi osiągnięciami z zakresu kardiochirurgii i kardiologii dziecięcej. Nasze tegoroczne, piąte już warsztaty naukowe 5th Educational Conference on Congenital Heart Disease (2-3 czerwca b.r.) zorganizowaliśmy w tym roku z rozmachem, zapraszając najwybitniejszych wykładowców ze Stanów Zjednoczonych i Europy. Zapewne wiele skorzystamy z ich ogromnego doświadczenia. Jesteśmy pewni, że Kraków mający najpiękniejsze tradycje uniwersyteckie w Polsce jest najlepszym miejscem, aby tu obywały się cykliczne spotkania, które mają służyć stałemu podnoszeniu kwalifikacji lekarzy naszych specjalności. Krakowska kardiochirurgia dziecięca obchodzi w tym roku okrągły jubileusz, bowiem 50 lat temu w Instytucie Pediatrii w Krakowie odbyła się pierwsza w naszym mieście operacja wady wrodzonej serca. Chcielibyśmy zatem aby tegoroczna konferencja szkoleniowa miała wyjątkowo uroczysty charakter.
Kardiochirurgia dziecięca w Polsce, w przeciągu ostatnich 25 lat po transformacji ustrojowej doczekała się sukcesu, nie mamy się czego wstydzić, ale stale powinniśmy się uczyć od najlepszych i temu służą nasze spotkania. Krakowskie warsztaty mają już swoje trwałe miejsce wśród najbardziej prestiżowych spotkań w Europie, gromadzą Koleżanki i Kolegów nie tylko z Polski ale i z wielu europejskich krajów, a najwybitniejsi wykładowcy są gwarantem najwyższego poziomu naukowego.
Wykład inauguracyjny powierzyliśmy również światowej sławy uczonemu Księdzu Profesorowi Michałowi Hellerowi, który znany jest w świecie jako wybitny filozof, kosmolog, astronom i teolog.
Zapraszamy serdecznie”.

Więcej informacji na temat konferencji znajduje się na stronie http://chdworkshop.pl.

Udostępnij
Artykuł w kategoriach

Dołącz do dyskusji


Treść na stronie do której próbujesz uzyskać dostęp jest przeznaczona tylko dla lekarzy. Proszę o odpowiedź na pytanie: Czy jesteś lekarzem?

Oświadczam, że jestem lekarzem

Powered by WordPress Popup