Akademia Serca – VII Konferencja Kardiologiczna o problemach dzieci z wadami serca

264 0
Udostępnij
264 0
akademia_serca_logo_

Jest nam bardzo miło, że już trzeci rok Doniesienia Kardiologiczne zostały wybrane na patrona medialnego tak ważnego wydarzenia, jakim jest Akademia Serca, konferencja kardiologiczna poświęcona problemom dzieci z wadami serca. Wydarzenie to jest organizowane przez Fundację Serce Dziecka i przeznaczone nie tylko dla lekarzy, ale także dla rodziców i opiekunów dzieci z wadami serca. Akademia Serca to znakomita okazja dla rodziców małych pacjentów do merytorycznej dyskusji z lekarzami i ekspertami oraz spotkania i wymiany doświadczeń z innymi rodzicami dzieci z wadami serca.

Nad merytoryczną stroną spotkania czuwają prof. dr hab. n. med. Wanda Kawalec, wieloletni kierownik Kliniki Kardiologii Instytutu Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie i wieloletni konsultant krajowy w dziedzinie kardiologii dziecięcej, twórca i kierownik licznych programów naukowych i organizacyjnych dotyczących kardiologii dziecięcej w Polsce, a także prof. dr hab. n. med. Grażyna Brzezińska-Rajszys, pediatra, kardiolog dziecięcy, wieloletni Kierownik Pracowni Interwencji Sercowo-Naczyniowych, od sierpnia 2015 Kierownik Kliniki Kardiologii Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”.

W tym roku w programie Akademii Serca znalazły się m.in. takie tematy, jak: Współpraca FSD z lekarzami w trosce o dobro dziecka z problemami kardiologicznymi; „IntelliSpace Portal”- element zaawansowanej diagnostyki obrazowej wrodzonych wad serca; Czy każdą wadę można wyleczyć?

Tegoroczna Konferencja odbędzie się w dniach 27-28 października b.r. w sali konferencyjnej w budynku RONDO 1 w Warszawie.

Udział w Konferencji jest bezpłatny, a zarejestrować można się TUTAJ.

Akademia Obrazek

 

Udostępnij
Artykuł w kategoriach

Dołącz do dyskusji


Treść na stronie do której próbujesz uzyskać dostęp jest przeznaczona tylko dla lekarzy. Proszę o odpowiedź na pytanie: Czy jesteś lekarzem?

Oświadczam, że jestem lekarzem

Powered by WordPress Popup