Akademia Serca – VI Konferencja Kardiologiczna o problemach dzieci z wadami serca

570 0
Udostępnij
570 0
akademia_Serca_logo-1132x670

Bardzo miło jest nam poinformować, że i w tym roku Doniesienia Kardiologiczne objęły patronat medialny nad Akademią Serca, której 6. edycja odbędzie się w dniach 25-26 listopada w Warszawie. Konferencja organizowana jest przez Fundację Serce Dziecka i poświęcona problemom dzieci z wrodzonymi wadami serca. Jest ona przeznaczona nie tylko dla lekarzy, ale także dla rodziców i opiekunów dzieci z wadami serca. Nad merytoryczną stroną spotkania czuwają prof. dr hab. n. med. Wanda Kawalec i prof. dr hab. n. med. Grażyna Brzezińska-Rajszys.

W tym roku w programie Akademii Serca znalazły się m.in. takie tematy, jak: Co nowego w leczeniu zabiegowym wad serca (prof. dr hab. n. med. Tomasz Mroczek), Jakie są odległe wyniki leczenia wad serca (prof. dr hab. n. med. Lesław Szydłowski), Co należy wiedzieć o genetycznych aspektach wad wrodzonych serca (dr med. Paweł Włosienko),  Problemy rodzin dziecka z wadą wrodzoną serca (mgr. Karolina Bawej, mama dziecka z wadą wrodzoną serca), Czy dzieci z wadami serca trzeba szczepić przeciwko grypie (prof. dr hab. Lidia Brydak).

Udział w Konferencji jest bezpłatny, a zarejestrować można się na stronie http://www.sercedziecka.org.pl/konferencja-vi-2017.html

akademia serca 6

 

Udostępnij
Artykuł w kategoriach

Dołącz do dyskusji


Treść na stronie do której próbujesz uzyskać dostęp jest przeznaczona tylko dla lekarzy. Proszę o odpowiedź na pytanie: Czy jesteś lekarzem?

Oświadczam, że jestem lekarzem

Powered by WordPress Popup